Kurye Uygulaması

Hızlı Teslimat Çok Sipariş!

Siparişleri doğru ve hızlı teslim etmek için sipariş detaylarını kontrol edin, konumu haritadan görün ve müşteriyle iletişim kurun.

Hızlıca siparişleri teslim edin, yoksa müşterilerimiz pizza beklerken pasta yemek zorunda kalır! Sipariş detaylarınızı kontrol ederek teslimat sırasında hata yapma riskinizi en aza indirin. Kurye Uygulaması sayesinde konumu haritadan görüntüleyerek en kısa yoldan doğru adrese ulaşabilirsiniz. Olumsuz bir durumda ya da siparişle ilgili bir sorunuz olduğunda müşteriyi arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Ödeme almak çok rahat!

Nakit ödemeleri tek tıkla alabilirsiniz, Kurye Uygulaması sayesinde. Kredi kartı ödemeleri için de QR kodu kullanarak hızlıca ödeme alabilirsiniz. Ve en önemlisi, tüm işlemleriniz 256Bit SSL sertifikasıyla güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Günlük Raporları İnceleyin!

Günlük raporları kontrol edebilirsiniz, NevPOS Kurye Uygulaması ile. Siparişlerin sayısını, toplam mesafeyi, süreleri ve ödemeleri öğrenebilirsiniz.

Durumunuzu belirleyebilirsiniz, meşgul veya müsait olabilirsiniz. Kurye Uygulaması sayesinde işletmeye bildirimde bulunabilirsiniz.

Sesli bildirim alabilirsiniz, uygulama üzerinden bildirim sesini açarsanız. Sipariş size atandığında bildirim sesi duyarsınız. Bu şekilde siparişleri kaçırmaz ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.