Paket Sipariş

programı.

NevPOS ile paket siparişlerinizi kolayca yönetin!

Artık yeni nesil bir paket servis otomasyonuyla işlerinizi daha da hızlandırabilirsiniz. NevPOS sayesinde online sipariş platformlarından gelen talepleri tek bir merkezden yönetebilirsiniz.

Yemeksepeti, Getiryemek, Trendyol yemek gibi popüler platformlardan gelen online yemek siparişlerini tek bir ekrandan kontrol edebilirsiniz.

Bu sayede hataları en aza indirerek müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Sipariş detaylarını ve durumlarını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Siparişlerinizi tek ekranda takip edebilirsiniz!

Müşteri adresi, telefon bilgileri ve ödeme türü gibi detayları NevPOS ile görebilirsiniz.

Müşterileriniz siparişlerinde istedikleri seçenekleri belirtebilir veya not ekleyebilirler. NevPOS sayesinde bu detayları görerek siparişleri doğru şekilde hazırlayabilirsiniz. Bu sayede hatalı siparişleri en aza indirir ve müşteri memnuniyetini arttırırsınız.

Gelen siparişleri kabul edebilir ve durumunu

  • Yola Çıktı
  • Ürün Yok
  • Hazırlanıyor

gibi  güncelleyebilirsiniz.

Hazırlayın ve Gönderin!

Müşterinize sipariş durumunu bildirin
Gelen siparişleri NevPOS üzerinden kabul ettiğinizde online sipariş platformları üzerinden müşterinize bildirim gönderilir.

NevPOS ile teslimat için kurye çağırabilir ve kuryeye sipariş atayabilirsiniz. Sipariş kuryeye teslim edilip yola çıktığında ise “Yola çıktı” bildirimiyle müşteriniz haberdar edilir.

Kurye App ile Senkronize
NevPOS, NevPOS Kurye Uygulaması ile entegre şekilde çalışır. Kuryeleriniz bu sayede teslimat yaparken en verimli şekilde çalışırlar.

İsterseniz Mobil POS!

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre, isterseniz Mobil POS cihazını da kullanabilirsiniz. Bu cihaz az yer kaplar ve rahat bir şekilde kullanılabilir.

Mobil POS cihazı sayesinde istediğiniz herhangi bir yerden online paket siparişlerinizi yönetebilirsiniz. Gelen siparişleri inceleyebilir ve onaylayabilirsiniz.

Ayrıca, Yemeksepeti, Getiryemek, Trendyol yemek gibi online yemek sipariş platformları ve Mobil Uygulama ile de entegre olabilirsiniz. Böylece işlerinizi daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.