Merkezi Yönetim

sistemi.

Menülerinizi Yönetin

Restoranınızda mevcut seçeneklerin listesini düzenlemek söz konusu olduğunda etkili menü yönetimi çok önemlidir. Bu, müşteri memnuniyetini ve geliri en üst düzeye çıkarmak amacıyla, yemekleri mantıklı ve görsel olarak çekici bir şekilde kategorilere ayırmaya ve sunmaya yönelik bir strateji geliştirmeyi gerektirir.

Tüm şube menülerinizi tek merkezden kolayca yönetin. İstediğiniz zaman fiyatları değiştirebilme olanağına sahipsiniz ve bu değişiklikler otomatik olarak tüm şubelere uygulanacaktır.

Şubelerinizi Yönetin

Sahip olduğunuz şube sayısı ne olursa olsun, her şubenin merkezi bir yerden takip edilmesi zorunludur. Bu, işletmenizin genişlemesine olanak sağlayacaktır.

Kaliteyi sağlamak söz konusu olduğunda düzenli kontroller yapmak ve gerektiğinde aksiyon almak zorunludur. Bu kontroller sırasında ortaya çıkan sorunları gidermek ve olası sorunların daha da büyümesini önlemek için müdahale gerekebilir. Nerede olursanız olun, her caddeyi en ince ayrıntısına kadar keşfettiğinizden emin olun. Tüm nakit işlemlerine ilişkin kapsamlı araştırmalar yapın ve tüm raporları ayrıntılı bir şekilde inceleyin. Görevlerinizi tamamlamaya gelince hiçbir şeyi şansa bırakmayın.

Hesaplarınızı Yönetin

Tek tıklamayla fiyatlar zahmetsizce güncellenebilir. Kolaylık ve verimlilikle tüm şubelerinizde ürünlerinizin fiyatlarını ve detaylarını anında değiştirebilirsiniz. Tek tıkla yapacağınız değişiklikler tüm şubelerinize sorunsuz bir şekilde yansıyacaktır.

Mevcut hesapların ve kasaların incelenmesi eylemi. İşletmenizin kasa işlemlerini ve cari hesaplarını inceleyerek tüm finansal hareketlerini tek ekrandan kolaylıkla takip edebilirsiniz.