Online Raporlama

sistemi.

Raporlarınıza hızlıca ulaşın

Gün sonu, satışlar, personel, cari ve stok raporlarınızı anında görebilirsiniz. Ayrıca görsel analizlerle dönemlik satışlarınızı karşılaştırabilirsiniz.

Anlık ve dönemsel raporlama
NevPOS Portal online raporlama ve analiz sistemi, size anlık ve dönemsel raporlar sunar. Ayrıca verilerinizi görsel analizlerle sunarak işletmeniz için doğru kararlar almanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Merkezi raporlama sistemi
NevPOS merkezi yönetim ve raporlama sistemi sayesinde tüm şubelerinizi tek bir hesap üzerinden yönetebilirsiniz. Aynı ekran üzerinde konsolide ve karşılaştırmalı şube raporlarınızı gözlemleyebilirsiniz.

İşletmenizi NevPOS Portal ile rahatlıkla uzaktan yönetebilirsiniz.

Ürün menülerinden fiyatlara, personel bilgilerinden masa düzenine kadar tüm detayları masa başında kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, internete bağlı herhangi bir cihazla işletmenize ve cihazlarınıza ait bilgileri ve ayarları uzaktan yapılandırabilirsiniz. İstediğiniz zaman güncellemeler yapabilir, yeni ürünler ekleyebilir veya fiyatları değiştirebilirsiniz. Bu bilgiler otomatik olarak tabletlerinize ve POS cihazlarınıza aktarılır.

NevPOS Portal, işletmenizin mobil POS sistemi, tablet menüler, garson el terminalleri ve müşterilerinizin akıllı telefonlarında çalışan dijital menü, mobil sipariş ve mobil ödeme sistemlerini tek bir merkezden yönetmenizi sağlar. Restoran otomasyon sisteminizi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Gün Sonu & Fazlası!

Günün sonunda, satışlarınızın nakit mi yoksa kredi kartıyla mı yapıldığını, müşterilerinizin indirimlerden yararlanıp yararlanmadığını ve iade edilen ürünleri gözden geçirebilirsiniz.

NevPOS Portalı sayesinde, gün içinde yapılan ödemelerinizi takip edebilir ve gün sonu raporlarınıza kolayca erişebilirsiniz. Raporlarınız günlük olarak kaydedilir ve istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Ayrıca, NevPOS Portalı sayesinde işletmenizin gün sonu raporlarını yazdırabilir veya pdf olarak indirebilirsiniz. Satışlarınızın kasaya ne kadar girdiğini, cariye ne kadar yazıldığını ve kdv olarak ne kadar kesildiğini görebilirsiniz.